PREDAJ RODINNÝ DOM V CENTRE - 200 M OD ESC

PREDAJ RODINNÝ DOM V CENTRE - 200 M OD ESC

Informácie o ponuke

Referenčné číslo: DCR28

Obývateľná plocha: 158 m2

Typ stavby: Domy

Počet izieb: 6

Miest na parkovanie: 5

Ponuka: Predaj


Ďalšie informácie

Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj nehnuteľnosť a to rodinný dom v Banskej Bystrici, nachádzajúci sa len cca 200m vzdušnou čiarou od ESC smerom do parku.

Uvedený rodinný dom stojí na pozemku o celkovej výmere 620 m2 je murovaný, zateplený, s vymenenými  novými plastovými oknami a napojený na všetky IS.

Rodinný dom pozostáva z prízemia, poschodia a podkrovia. Celková vnútorná úžitková plocha prízemia a poschodia predstavuje cca 158 m2, podkrovie má výmeru 18 m2.

Uvedený RD v súčasnej dobe slúži firemným účelom, ale vnútornou rekonštrukciou je možné zmeniť ho na rodinné bývanie.

Pred RD je možné parkovanie na vlastnom pozemku troch motorových vozidiel a v dvoch samostatne stojacich garážach je možné parkovanie pre ďalšie dve motorové vozidlá.

Svojou lukratívnou polohou v centre mesta a vnútorným rozmiestnením miestností je vynikajúcou príležitosťou pre pokračovanie tak ako pre firemné účely, tak aj pre možnosti služieb zubnej ambulancie či iných medicínskych odborov, prípadne kombináciu rodinného bývania a podnikania, alebo samostatného rodinného bývania.

Uvedený RD nie je zaťažený žiadnou ťarchou.

Fotografie RD ako aj pôdorysy sú k nahliadnutiu osobne v našej realitnej kancelárii DC REAL s.r.o.

Kontakt pre ďalšie informácie a obhliadku : Ing. Drahomír Copko, 0910 923 121

Cena: 495000 EUR

Realitná kancelária DC Real

Realitná kancelária DC Real pôsobí predovšetkým v okrese Banská Bystrica a blízkom okolí. Na trhu s nehnuteľnostami sa pohybuje od roku 2007 a za tento čas si získala kredit významnej spoločnosti, ktorá poskytuje svojim klientom kvalifikované služby na nadštandardnej úrovni.

Realitná kancelária Banská Bystrica